Tanie Zaakwaterowanie


Nie masz czasu na przeglądanie ogłoszeń? Zadzwoń pod +48 577 953 377, a nasi pracownicy przygotują darmową i niezobowiązującą ofertę przedstawiającą kilka opcji zakwaterowania.

Posiłki regeneracyjne dla pracowników sposobem na lepszą efektywność zespołu

Posiłki regeneracyjne dla pracowników sposobem na lepszą efektywność zespołu

Pracodawcy coraz lepiej rozumieją, że właściwe docenianie zatrudnianej kadry procentuje – przekłada się na lepszą efektywność pracy i lojalność. Szacunek dla wysiłku zespołu może się przejawiać w z pozoru drobnych gestach, jak choćby inwestowaniu w catering pracowniczy, dzięki któremu zatrudniony personel będzie mógł zjeść w czasie przerwy zdrowy i doskonale zbilansowany posiłek. Największym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza posiłki regeneracyjne dla pracowników, które wpływają na dobry nastrój zatrudnionego zespołu i budują jego więź z firmą.

Posiłki regeneracyjne dla pracowników – co to takiego?

Czym właściwie są posiłki regeneracyjne i co je różni od standardowego cateringu pracowniczego? Tego rodzaju usługa jest skoncentrowana na odpowiednim dopasowaniu menu do kadry pracowniczej – w tym zwłaszcza do rodzaju wykonywanej pracy, zapotrzebowania kalorycznego oraz indywidualnych preferencji pracowników uwzględniających ewentualne alergie. Decydując się na posiłki regeneracyjne dla pracowników, firma może dostarczyć zespołowi w pełni zbilansowane i spersonalizowane wyżywienie.

Posiłki regeneracyjne bardzo dobrze sprawdzają się w pracy fizycznej – w tym na budowach, gdzie wysiłek fizyczny jest elementem zawodowej codzienności. Ciepłe dania w przerwie od pracy to sposobność, by pracownik nie tylko zdążył nieco odpocząć, ale również „naładował akumulatory” przed resztą dnia. Posiłki regeneracyjne dla pracowników są czymś, co sprawdza się o każdej porze roku – bardzo istotnym aspektem jest to, że pracodawca ma możliwość wyboru, gdzie firma cateringowa dostarczy zamówione dania. Nie musi to być siedziba przedsiębiorstwa, co będzie ważne, gdy pracownicy realizują zadania poza miejscem pracy, np. wykonują roboty drogowe pod gołym niebem. Ciepły, aromatyczny i zdrowy posiłek w tych warunkach może znacznie poprawić wydajność pracy.

Dlaczego warto inwestować w posiłki regeneracyjne?

Zakup cateringu pracowniczego to sposób na budowanie trwałej więzi pomiędzy firmą a zatrudnionym zespołem. Będzie to istotne zwłaszcza w przypadku stanowisk cechujących się dużą rotacją, którą pracodawca chciałby zminimalizować. Nie da się ukryć, że warunki i atmosfera pracy są tymi czynnikami, które obok wynagrodzenia mają największy wpływ na zadowolenie pracownika i jego chęć na dłuższą współpracę z przedsiębiorstwem. Dobrzy fachowcy są dziś na wagę złota – zwłaszcza w branży remontowo-budowlanej. Warto więc ich doceniać poprzez inwestycję w zbilansowane posiłki regeneracyjne, które poszczególni pracownicy mogą dostosować do własnych upodobań i potrzeb.

Posiłki regeneracyjne sprawdzają się doskonale również w biurach, szczególnie tych, gdzie pracownikom zdarza się zostawać po godzinach lub gdzie dzień pracy zaczyna się na tyle późno, że zespół kończy swoje obowiązki bardzo późnym popołudniem. Aby zachować odpowiednie „morale” w zespole, warto zadbać o catering pracowniczy, który codziennie o ustalonej porze dowiezie ciepłe posiłki. Pozwoli to poprawić nastawienie pracowników i ich efektywność w pracy umysłowej.

Gdzie można kupić posiłki regeneracyjne?

Catering pracowniczy spopularyzował się w ostatnich latach w całej Polsce, a najbogatszą ofertę można znaleźć oczywiście w dużych miastach. Dla pracodawcy z aglomeracji górnośląskiej, który chce zafundować swoim pracownikom posiłki regeneracyjne Chorzów lub Katowice będą lokalizacjami z najszerszą ofertą. Warto porównać kilka ofert ze sobą, nie tylko pod względem ceny, ale też zróżnicowania dań. W końcu pracownicy różnią się między sobą zarówno upodobaniami dietetycznymi, jak i zapotrzebowaniem kalorycznym wynikającym z wagi, płci, a nawet stanowiska pracy. Najlepiej więc zdecydować się na ofertę firmy, która oferuje posiłki regeneracyjne dla pracowników również w wersji wegetariańskiej i bezglutenowej. Pozwoli to sprostać oczekiwaniom osób, które z różnych względów unikają określonych składników w swojej diecie. Profesjonalna firma realizująca posiłki regeneracyjne dla pracowników dba o to, by były one nie tylko zróżnicowane, ale zdrowe i odpowiednio zbilansowane, dzięki czemu wpiszą się w założenia, jakie powinno spełniać najważniejsze danie dnia.

Zainteresowany posiłkami regeneracyjnymi dla pracowników? Zapraszamy do kontaktu!
Zadzwoń do nas +48 577 953 377 lub wyślij zapytanie na 
biuro@taniezakwaterowanie.pl

Przeczytaj również: 
5 sposobów na uczynienie kwatery pracowniczej bardziej funkcjonalną
Czy kwatery pracownicze wypełnią lukę na rynku wynajmu po najemcach prywatnych?
Jak tanio wyposażyć kwatery pracownicze?

Poszukujesz kwater dla pracowników? Sprawdź naszą wyszukiwarkę: https://taniezakwaterowanie.pl/

phone