Tanie Zaakwaterowanie
NOWOŚĆ! CATERING DLA FIRM CZYLI POSIŁKI REGENERACYJNE DLA PRACOWNIKÓW Z DOWOZEM W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM! 

Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom Klientów polecamy Nasz pyszny catering z dostawą na terenie miast województwa śląskiego.

Dowozimy świeże, pełnowartościowe posiłki regeneracyjne, zapakowane w opakowania jednorazowe na konkretny adres i konkretną godzinę. Wszystkie posiłki są zawsze smaczne i gorące!

Dla pracowników fizycznych i nie tylko.

Obsługiwane miasta: Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Świętochłowice, Gliwice, Siemianowice, Bytom i inne!

OD 11ZŁ DO 30ZŁ ZA POSIŁEK - CENA ZALEŻY OD RODZAJU POSIŁKU ORAZ MIASTA DOSTAWY

Często zamawiane potrawy
: golonko, pierogi z mięsem, devolay/ schabowy w zestawie z ziemniaczkami i surówką. Zupa - codziennie inna!

Masz pytania?
Zadzwoń do nas +48 577 953 377 lub wyślij zapytanie na biuro@taniezakwaterowanie.pl


Catering dla firm, czyli dlaczego warto zadbać o posiłki regeneracyjne dla swoich pracowników?

Zadowolenie pracowników prowadzi do wzrostu ich efektywności oraz produktywności. Poza odpowiednimi warunkami pracy i zapewnieniem bezpieczeństwa oraz wszelkich potrzebnych do jej wykonywania sprzętów ważne jest zadbanie o samopoczucie swoich pracowników. Razem z portalem TanieZakwaterowanie.pl można znaleźć dla nich nie tylko miejsce do odpoczynku po dniu pracy i nocleg na terenie śląska, ale też catering pracowniczy. Strona ta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego rozwija swoją ofertę i teraz poza zakwaterowaniem można na niej znaleźć propozycje dostarczania posiłków do miejsc pracy. Dlaczego taka usługa jest potrzebna i jakie niosą za sobą korzyści posiłki regeneracyjne dla pracowników?

Posiłki regeneracyjne dla pracowników - do kogo kierowana jest oferta?

Zaplanowanie pełnowartościowych i smacznych obiadów dla dużej grupy ludzi może być sporym wyzwanie - zwłaszcza dla osób, które nie mają doświadczenia gastronomicznego. Z tego względu dobrze jest w takiej sytuacji skorzystać z usług doświadczonych firm oferujących posiłki regeneracyjne dla pracowników. Sprawdzi się to idealnie w przypadku osób pracujących fizycznie, ponieważ w trakcie przerwy będą one mogły spokojnie zająć się przygotowanym wcześniej, dobrze zbilansowanym obiadem, który zaspokoi ich głód oraz doda sił na resztę pracy. Dla osób wykonujących pracę biurową również będzie to moment na chwilę wytchnienia od dokumentów i komputera. Nie będą one musiały zaprzątać sobie głowy wcześniejszym przygotowaniem posiłku, a w dzisiejszym, zabieganym świecie łatwo jest o nim kompletnie zapomnieć. Dzięki codziennej regularności gwarantowanej przez catering dla firm pracownicy mają więc ten komfort, który jest przyjemną odskocznią w ciągu dnia i daje motywację do dalszego produktywnego działania.

Catering pracowniczy - jakie płyną z niego korzyści?

Zapewnienie posiłku regeneracyjnego swoim pracownikom na pierwszy rzut oka może wydawać się nieopłacalne. Należy więc spojrzeć na tę kwestię w szerszej perspektywie i dopiero wtedy podliczyć bilans zysków i strat. Wbrew pozorom posiłki regeneracyjne dla pracowników przygotowywane przez profesjonalistów są opłacalne. Niezaprzeczalną korzyścią płynącą z korzystania z usług, jakie oferuje catering dla firm, jest wzmocnienie więzi z pracodawcą. Wydawać by się mogło, że obiad to całkiem trywialna rzecz, okazuje się jednak, że zapewnienie ciepłego posiłku zdecydowanie poprawia atmosferę w pracy i sprawia, że pracownicy czują się docenieni. Nie od dzisiaj wiadomo, że ich zadowolenie wpływa na jakość i szybkość wykonywanych przez nich prac. Kolejną kwestią jest zaoszczędzony czas, ponieważ w trakcie przerwy obiadowej osoby zatrudnione nie muszą wychodzić z budynku, czy opuszczać swojego miejsca pracy. Catering dla firm zapewnia też świeże i sprawdzone produkty, które zwiększają jakość przygotowywanych potraw oraz gwarantują satysfakcję.

Obiady dla firm - dlaczego dostarczanie posiłków regeneracyjnych na miejsce jest dobrym rozwiązaniem?

Regularność posiłków zapobiega nadmiernemu spadkowi poziomu glukozy we krwi. Oznacza to, że pomagają one zachować poziom energii na stałym, wysokim poziomie w trakcie wykonywania danej pracy. Dzięki temu spełniane przez pracowników zadania są robione szybciej oraz dokładniej. Warto również tutaj nadmienić, że catering dla firm zapewnia dostawę ciepłych posiłków regeneracyjnych pracownikom fizycznym - jest to nieocenione udogodnienie w przypadku prac remontowych na zewnątrz w miesiącach zimowych. Nasuwa się więc jasny wniosek - koszty związane z korzystaniem z usługi dowozu posiłków okazują się być nieduże w porównaniu z zyskami płynącymi z pracy świadczonej przez zadowolonych pracowników.

Posiłki regeneracyjne dla pracowników - jakie jedzenie wybrać?

Zanim podejmie się decyzję o wyborze ostatecznego menu oraz o tym, który catering dla firm sprawdzi się najlepiej, dobrze jest zapoznać się z wymaganiami oraz potrzebami osób, do których oferta będzie skierowana. Przede wszystkim należy dowiedzieć się, czy wśród pracowników występują jakieś alergie pokarmowe. Dobrze jest też uwzględnić ilość osób, które nie spożywają mięsa oraz ewentualnie produktów pochodzenia odzwierzęcego. Następnym krokiem jest odpowiednie zbilansowanie posiłków regeneracyjnych oraz dobranie ich kaloryczności. Osoby, które pracują fizycznie będą miały większe potrzeby energetyczne, niż osoby wykonujące pracę siedzącą. Podejście indywidualne w takim wypadku jest bardzo ważne, ponieważ przy dłuższej współpracy z firmą cateringową należy mieć pewność, że wszystkie osoby dostające posiłki regeneracyjne dla pracowników są z nich usatysfakcjonowane. 

Posiłki regeneracyjne Chorzów - tam dla Was gotujemy

Portal TanieZakwaterowanie.pl zapewnia nie tylko noclegi, ale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoim klientom i na jego stronie można znaleźć również posiłki regeneracyjne dla firm. Nasza kuchnia mieści się w Chorzowie. Oferujemy wyżywienie razem z dowozem, zarówno dla pracowników fizycznych, jak i biurowych - niezależnie od usług noclegowych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a dla naszych stałych klientów mamy przygotowane specjalne zniżki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą dokładniejszą ofertą oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości.

Obsługujemy następujące miasta województwa śląskiego:
- posiłki regeneracyjne Bytom
- posiłki regeneracyjne Chorzów
posiłki regeneracyjne Dąbrowa Górnicza
posiłki regeneracyjne Gliwice
posiłki regeneracyjne Katowice
- posiłki regeneracyjne Ruda Śląska
- posiłki regeneracyjne Siemianowice
posiłki regeneracyjne Sosnowiec
- posiłki regeneracyjne Świętochłowice
posiłki regeneracyjne Zabrze

Potrzebujesz cateringu dla pracowników?
Zadzwoń do nas +48 577 953 377 lub wyślij zapytanie na biuro@taniezakwaterowanie.pl

Serdecznie zapraszamy!
Zespół TanieZakwaterowanie.pl
Chcesz zobaczyć, któryś z lokali? Zapraszamy do kontaktu!

+48 577 953 377


phone