Tanie Zaakwaterowanie

Kim jesteśmy

Lokalami pracowniczymi zajmujemy się od 2017 roku. Pomagamy pracownikom i firmom poszukującym noclegów dla pracowników oraz właścicielom lokali, którzy potrzebują lokatorów. Na początku swoje działania skupialiśmy głównie na terenach województwa śląskiego i okolic, a teraz ruszyliśmy na podbój Polski.

Masz lokal? Naszym celem jest stworzenie społeczności zrzeszającej właścicieli lokali pracowniczych na terenie całej Polski. DODAJ BEZPŁATNIE SWÓJ LOKAL i czekaj na swoich nowych lokatorów! 

Szukasz lokalu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, która wskaże Ci obiekty noclegowe w kolejności od najbliższego zadeklarowanej przez Ciebie lokalizacji. Wyszukiwarkę znajdziesz zawsze na górze każdej podstrony portalu.

Znalazłeś lokal?
Zadzwoń do nas +48 577 953 377 lub wyślij zapytanie na biuro@taniezakwaterowanie.pl, umówimy się na pokazanie wybranej przez Ciebie kwatery oraz ewentualnych alternatyw.

Zapraszamy również na nasz blog, na którym systematycznie publikujemy nowości, informacje oraz porady dotyczące rynku kwater pracowniczych :)

Serdecznie zapraszamy!
Zespół TanieZakwaterowanie.pl
+48 577 953 377
Chcesz zobaczyć, któryś z lokali? Zapraszamy do kontaktu!

+48 577 953 377


phone