Tanie Zaakwaterowanie


Nie masz czasu na przeglądanie ogłoszeń? Zadzwoń pod +48 577 953 377, a nasi pracownicy przygotują darmową i niezobowiązującą ofertę przedstawiającą kilka opcji zakwaterowania.

W których miastach Śląska można zarobić najwięcej na wynajmie?

W których miastach Śląska można zarobić najwięcej na wynajmie?

Katowice, Chorzów, Gliwice: tak wygląda złota trójka miast, w których można zarobić najwięcej pieniędzy na wynajmie mieszkań. Czy jednak Śląsk to tylko te duże aglomeracje? Absolutnie nie. Gdzie jeszcze można dobrze zarobić, mając mieszkanie na wynajem w województwie śląskim? I co zrobić, aby zmaksymalizować zyski w 2023 roku, jednocześnie nie narażając się na zwiększone ryzyko niepłacących lokatorów?

Czy czeka nas kryzys na rynku nieruchomości? Eksperci ostrzegają

Sytuacja na rynku nieruchomości jest niepewna już od jakiegoś czasu. Co prawda szeroko pojęty sektor nieruchomości, w tym oczywiście developerzy, przekonuje, iż ceny mieszkań będą szły tylko w górę. Być może tak będzie w przypadku luksusowych apartamentowców w topowych lokalizacjach stolic województw, ale poza tymi wyjątkami rzeczywistość wygląda zdecydowanie inaczej. Doskonale widać to po statystykach cen transakcyjnych z ostatnich miesięcy.

Ktoś, kto ma więc mieszkanie na wynajem, może się zastanawiać, czy na nieruchomościach da się zrobić sensowny biznes w 2023 roku. A może lepiej sprzedać mieszkanie i szukać pomysłu na inwestycję gdzie indziej? Póki co nie ma powodów do zbyt nerwowych ruchów. Nieruchomości to dalej dobry sposób na bezpieczne lokowanie pieniędzy, pod warunkiem, że wynajmujący umie zabezpieczyć swoje interesy. Wie, co zrobić, by nie trafił mu się problem z niepłacącym lokatorem, minimalizuje ryzyko wynajmu mieszkania, jak tylko może – np. decydując się na współpracę z profesjonalnym agentem i dostosowanie mieszkania pod kwatery pracownicze.

Zdaniem ekspertów w 2023 roku, tak jak i w poprzednich latach, na nieruchomościach na Śląsku nadal będzie można dobrze zarobić. Prym wieść będą oczywiście miasta takie jak Katowice, Chorzów, Gliwice, ale nie tylko. Coraz większym wzięciem wśród najemców cieszy się Dąbrowa Górnicza.

Kwatery pracownicze Dąbrowa Górnicza – dlaczego to się opłaca?

Przeciętna cena za m2 w Dąbrowie Górniczej to ok. 4900 zł. Dla porównania w Katowicach jest to prawie 6300 zł. Różnica jest więc kolosalna, zwłaszcza dla kogoś, kto chce wejść w biznes nieruchomości i ma okrojony budżet. Wiele osób na początku skłania się do zakupu mieszkania do remontu, które będzie tańsze niż developerskie, a następnie przystosowania go pod kwatery pracownicze. Dąbrowa Górnicza nadaje się wprost wyśmienicie jako lokalizacja dla takiego przedsięwzięcia, ponieważ jest miastem silnie uprzemysłowionym, mającym w dodatku doskonałe połączenie z największymi miastami Śląska.

Osobie rozważającej zakup mieszkania pod kwatery pracownicze Dąbrowa Górnicza daje znakomite możliwości pozyskiwania najemców, głównie poprzez współpracę z profesjonalnymi agencjami, takimi jak nasza, a także promowanie oferty w bazach ogłoszeń – takich jak np. ta, którą prowadzimy: https://taniezakwaterowanie.pl/oferta-dla-wlascicieli-lokali.htm.

Wynajmując mieszkanie pod kwatery pracownicze, współpracujesz z przedsiębiorcami, a zatem prawdopodobieństwo trafienia na niewypłacalnego lokatora staje się znacznie mniejsze. Agencja zabezpiecza też Twoje interesy poprzez stosowne zapisy umowne.

A to dopiero początek korzyści. Weź pod uwagę także to, że wynajmując kwatery pracownicze, jesteś w stanie zarobić znacznie więcej, niż w przypadku najmu okazjonalnego. Dostosuj mieszkanie pod kilkuosobową ekipę pracowniczą i uzależnij swój zarobek od ilości zakwaterowanych osób. Zwykły wynajem osobom prywatnym nie daje Ci nawet ułamka tych możliwości. Tą metodą możesz zwiększyć przychody z wynajmu nawet o kilkadziesiąt procent, jednocześnie niwelując zagrożenia wynikające z udostępniania swojej nieruchomości osobom trzecim.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat wynajmu mieszkania dla pracowników w Dąbrowie Górniczej, koniecznie skorzystaj z naszej bezpłatnej rady. Zadzwoń lub napisz, opowiedz o swojej inwestycji, a my doradzimy Ci, jak zarabiać na mieszkaniu lepiej niż do tej pory. Zwiększenie zarobku z wynajmu w 2023 roku jest realne – wystarczy, że zaczniesz współpracować z profesjonalistami, którzy przekażą Ci swoje know how i pomogą w unikaniu popularnych błędów.

Przeczytaj również: 
Czy do wynajmu mieszkania firmie potrzebna jest działalność gospodarcza?
Jak tanio wyposażyć kwatery pracownicze?
Dwie rzeczy, na których nie warto oszczędzać w kwaterze pracowniczej

Poszukujesz kwater dla pracowników? Sprawdź naszą wyszukiwarkę: https://taniezakwaterowanie.pl/


phone