Tanie Zaakwaterowanie


Nie masz czasu na przeglądanie ogłoszeń? Zadzwoń pod +48 577 953 377, a nasi pracownicy przygotują darmową i niezobowiązującą ofertę przedstawiającą kilka opcji zakwaterowania.

Posiłki regeneracyjne, czyli sposób na zwiększenie lojalności pracownika - posiłki regeneracyjne Gliwice

Posiłki regeneracyjne, czyli sposób na zwiększenie lojalności pracownika - posiłki regeneracyjne Gliwice

Duża rotacja na strategicznie ważnych stanowiskach pracy jest dla gliwickich przedsiębiorców sporym problemem. Dotyczy to właściwie każdej branży, w której wykwalifikowani specjaliści są na wagę złota. Nic więc dziwnego, że firmy z Gliwic dokładają coraz więcej starań, aby zapobiegać odpływowi szczególnie wartościowych pracowników. Sposobem na to jest m.in. wprowadzanie systemów udogodnień, w skład których mogą wchodzić posiłki regeneracyjne w Gliwicach.

Posiłki regeneracyjne Gliwice – co to takiego?

Przeciętny człowiek spędza w pracy 1/3 doby. W trakcie wykonywania obowiązków służbowych spala masę kalorii, które należy uzupełnić celem zachowania optymalnej koncentracji i dobrego samopoczucia. Gdy organizmowi w trakcie przerwy pracowniczej nie zostanie dostarczony pożywny i energetyczny posiłek, wysoce prawdopodobne staje się, że wydajność pracownika drastycznie się zmniejszy. Może to prowadzić do przypadków, w których zespół będzie efektywnie pracował jedynie przez 4-5 godzin, po czym tempo zawodowych czynności znacząco spadnie. Żaden pracodawca nie chce dopuścić do takiej sytuacji, gdyż godzi to bezpośrednio w zyski przedsiębiorstwa i negatywnie odbija się na jego konkurencyjności.

Co więc zrobić, aby pracownicy mogli w pełni wykorzystać swój potencjał fizyczny lub umysłowy? Warto w tym celu zainwestować w pracownicze posiłki regeneracyjne. Gliwice są miastem, w którym catering pracowniczy jest już dobrze znany i cieszy się niesłabnącą popularnością. Posiłki regeneracyjne to nowa, udoskonalona odsłona tej właśnie usługi. Celem jest dostarczenie dań, które będą optymalnie zbilansowane i dostosowane do wymagań pracowników, ich zapotrzebowania kalorycznego, indywidualnych preferencji smakowych, a także parametrów takich jak płeć czy wykonywany zawód.

Zbuduj zgrany i lojalny zespół. Postaw na posiłki regeneracyjne Gliwice

Na miłą i pozytywną atmosferę w pracy składa się wiele drobnych detali. Jednym z nich jest to, czy pracodawca dostrzega potrzeby swoich pracowników i dba o ich komfort. Słynne już „owocowe środy” nie wzięły się znikąd. Komfort zjedzenia ciepłego i pożywnego posiłku w pracy jest tym, co może mieć ogromny wpływ na współdziałanie zespołu. Gdy pracownik zjada obiad w pracy, nie musi już zaprzątać sobie głowy organizowaniem go we własnym zakresie po dotarciu do domu. W firmach, w których zespół kończy pracę o 16.00 lub później, będzie to miało kolosalne znaczenie.

Jeśli chodzi o posiłki regeneracyjne, Gliwice są jednym z liderów tej branży w aglomeracji górnośląskiej. Firma może wykupić stały abonament, w ramach którego kierowca będzie codziennie dostarczał starannie skomponowane dania wpisujące się precyzyjnie w oczekiwania pracowników. To pracodawca decyduje, gdzie mają zostać dostarczone posiłki regeneracyjne: pod adres siedziby firmy czy dowolny inny. Ma to znaczenie, gdy pracownicy wykonują zadania poza lokalem przedsiębiorstwa – w tym pracują na zewnątrz, np. przy robotach drogowych. Catering pracowniczy dotrze wszędzie tam, gdzie powstaje potrzeba dostarczenia wysokiej jakości, pożywnych obiadów.

Ile kosztują posiłki regeneracyjne Gliwice?

Posiłki regeneracyjne w Gliwicach mogą mieć bardzo zróżnicowany koszt. Będzie on zależał m.in. od ilości zamawianych dań, ich rodzaju, a także od tego, czy są kupione w ramach abonamentu, czy może jednorazowo. Ceny posiłku regeneracyjnego dwudaniowego zaczynają się dla Gliwic od 20zł. W cenie jest zawarty m.in. dowóz oraz opakowanie chroniące przed wystudzeniem potraw. Nie jest to zatem duży wydatek, a firma może bardzo skorzystać na wprowadzeniu takiego udogodnienia dla swojego personelu.

Ponadto należy wskazać, że posiłki regeneracyjne w Gliwicach są doskonałą opcją dla firm, które mają pracowników w delegacji, np. w związku z realizacją robót budowlanych. Przedsiębiorca, który wynajął mieszkanie dla pracowników, może wskazać ten adres jako miejsce dostawy posiłków. Dzięki temu zespół będzie mógł posilić się po pracy w tymczasowym miejscu zamieszkania, co znacznie podniesie zadowolenie kadry ze współpracy z pracodawcą.

Zainteresowany posiłkami regeneracyjnymi dla pracowników w Gliwicach? Zapraszamy do kontaktu!
Zadzwoń do nas +48 577 953 377 lub wyślij zapytanie na biuro@taniezakwaterowanie.pl

Serdecznie zapraszamy!
Zespół TanieZakwaterowanie.pl


phone