Tanie Zaakwaterowanie


Nie masz czasu na przeglądanie ogłoszeń? Zadzwoń pod +48 577 953 377, a nasi pracownicy przygotują darmową i niezobowiązującą ofertę przedstawiającą kilka opcji zakwaterowania.

Jakie korzyści przynoszą dla pracodawcy posiłki regeneracyjne? Zabrze doceni te informacje

Jakie korzyści przynoszą dla pracodawcy posiłki regeneracyjne? Zabrze doceni te informacje

Rosnąca konkurencja w niektórych sektorach zatrudnienia powoduje, że przedsiębiorcy starają się nie tylko zbudować lojalność już zatrudnionego zespołu, ale dokładają starań, by przyciągać do pracy nowe osoby, rozbudowując skład. W miastach aglomeracji górnośląskiej trend ten jest znany od dawna i dotyczy między innymi Zabrza, w którym firmy poszukują metod na zainteresowanie kandydatów swoją ofertą. Posiłki regeneracyjne to jeden ze sposobów, który zjedna pracodawcy uwagę potencjalnych pracowników. Dlaczego tak się dzieje?

Posiłki regeneracyjne Zabrze – dlaczego warto je oferować zespołowi?

Wśród pracodawców, którzy oferują swoim pracownikom posiłki regeneracyjne w Zabrzu, tylko niewielka grupa to ci objęci rozporządzeniem z 28 maja 1996 roku. Zdecydowana większość podmiotów, które decydują się wykupić posiłki regeneracyjne dla pracowników, robi to po prostu dlatego, by uatrakcyjnić swoją ofertę i zatrzymać załogę w firmie na dłużej. Jest to charakterystyczne dla przedsiębiorstw działających w branży remontowej, instalatorskiej czy handlowej, jak również w sektorach związanych z nowoczesnymi technologiami, gdzie zapotrzebowanie na specjalistów od lat jest ogromne.

Dla pracodawcy sfinansowanie obiadów regeneracyjnych załodze jest stosunkowo niewielkim wydatkiem – zwłaszcza w porównaniu z utrzymywaniem etatowego kucharza, pomocy kuchennych i zaplecza gastronomicznego. Potencjalne korzyści wynikające z takiego rozwiązania są znaczne. Pracodawca może pozytywnie wpłynąć na efektywność i motywację swojego zespołu – dobrze zbilansowany, ciepły posiłek w przerwie obiadowej skutecznie przywraca siły i koncentrację potrzebne do dalszej pracy. Posiłki regeneracyjne to więc perspektywa zwiększenia wydajności zespołu, a także satysfakcji ze współpracy z firmą.

Posiłki regeneracyjne Zabrze a rekrutacja nowych kandydatów

Pracodawca, który od miesięcy ma wolne wakaty i pilnie potrzebuje uzupełnić kadrę, szuka sposobów na uatrakcyjnienie swojej oferty. Dobrym sposobem mogą się okazać właśnie posiłki regeneracyjne. Zabrze jest miastem, w którym nie brak ofert pracy na stanowiska charakteryzujące się dużą rotacją. Dla pracodawcy częste zmiany pracownika na danym wakacie są problemem – wiążą się z koniecznością każdorazowego szkolenia i adaptacji nowej osoby, nim będzie ona w pełni samodzielna w wypełnianiu obowiązków. Można zminimalizować rotację kadry właśnie poprzez dodatki oferowane w czasie pracy – takie jak darmowe obiady regeneracyjne skomponowane według indywidualnych potrzeb członków załogi.

Posiłki regeneracyjne w Zabrzu sprawdzą się doskonale w przypadku zakładów położonych na uboczu, na peryferiach miasta, skąd dojazd do domu w centrum zajmuje w godzinach szczytu od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu minut. Perspektywa zjedzenia pierwszego ciepłego posiłku w godzinach, gdy inni przymierzają się już do kolacji, nie jest dla pracownika wielką radością. Wiele osób, mając do wyboru konkurencyjną ofertę pracy bliżej domu, wybierze w takiej sytuacji właśnie ją. Jak więc konkurować z firmami, których lokalizacja jest korzystniejsza dla potencjalnych pracowników? Między innymi właśnie przy pomocy obiadów regeneracyjnych, dzięki którym pracownik może zjeść pożywny, ciepły posiłek w firmie, a po pracy cieszyć się już tylko swoim wolnym czasem.

Ile kosztują posiłki regeneracyjne? Zabrze ma dobrą ofertę

Cena jest jednym z ważniejszych kryteriów dla pracodawcy, który szuka firmy oferującej posiłki regeneracyjne. Zabrze posiada kilka firm cateringowych, a oferty zaczynają się już od 20 zł za posiłek składający się z zupy i drugiego dania (wraz z dowozem). Istnieje oczywiście możliwość zamówienia zupy z wkładką, dania jednogarnkowego czy też samego drugiego dania  w niższej cenie. W cenie jest już oczywiście opakowanie zapobiegające wychłodzeniu posiłku. Należy jednak mieć na uwadze, że w przypadku bardziej skomplikowanych potraw lub spersonalizowanych zamówień cena może być wyższa. Wiele zależy od wymagań pracowników – ich zapotrzebowania kalorycznego i specyfiki diety. Przy składaniu większych zamówień i bardzo konkretnych oczekiwaniach warto pytać w firmie cateringowej o indywidualną wycenę – pozwoli to porównać ze sobą wiodące oferty w Zabrzu i wybrać spośród nich tę najlepszą.

Zainteresowany posiłkami regeneracyjnymi dla pracowników w Zabrzu? Zapraszamy do kontaktu!
Zadzwoń do nas +48 577 953 377 lub wyślij zapytanie na biuro@taniezakwaterowanie.pl

Serdecznie zapraszamy!
Zespół TanieZakwaterowanie.pl


phone